Kids
Strona główna O nas Kontakt Dojazd Cennik
Pieluchy Inne produkty Linia eko
O nas

"Ega" jest firmą  powstałą w 1998 r. zajmuje się głównie produkcja najwyższej jakości chusteczek do nosa w kolekcji męskiej, damskiej i dziecięcej, jak również asortymentem bawełnianym dla dzieci.

Duże doświadczenie, jeszcze większe możliwości pozwoliły nam sprostać wymogom i potrzebom rynku, co umożliwiło pozyskać zadowolonych klientów.

Firma współpracuje z największymi hurtowniami pasmanteryjnymi i odzieżowymi w kraju i za zagranicą, które cenią sobie w naszych wyrobach dużą różnorodność wzornictwa i wysoką jakość wykonania przy umiarkowanej cenie.

Pełną satysfakcję z naszej pracy przyniósł nam fakt, iż na czołowym, honorowym miejscu korzystającym z naszych chusteczek był Ojciec Święty, Papież Jan Paweł II i Benedykyt XVI, którzy swą wdzięczność okazali przekazując właścicielce firmy Ewie Pacak list z podziękowaniem.

Nasze przedsiębiorstwo wykonuje również zlecenia szycia na podstawie wzorów klienta. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać indywidualnym potrzebom jakościowym i ilościowym naszych klientów.